Alkomat Promiler AL-8000 BLACK - specyfikacja, cena

Ten model producenta Promiler to wysokiej jakości alkomat osobisty, który został wyposażony w platynowy sensor o doskonałej precyzji oraz wydajności. To sprawia, że zyskuje świetną funkcjonalność, która spełnia wymagania nawet tych użytkowników, którzy posiadają wysokie wymagania co do alkomatu. Urządzenie jest kompaktowe i zapewnia ogromny komfort użytkowania. Wytrzymała obudowa jest zarazem lekka i estetyczna, a alkomat umożliwia wykonanie pomiaru również w trybie pasywnym, czyli bez ustnika. Promiler AL-8000 BLACK to urządzenie o świetnej specyfikacji, która spełnia wszystkie europejskie standardy.

Alkomat Promiler AL-8000 BLACK

Alkomat Promiler AL-8000 BLACK - specyfikacja

Platynowy sensor elektrochemiczny wyróżnia się nie tylko doskonałą precyzją – został skonstruowany tak, aby okres eksploatacji urządzenia został znacznie wydłużony. Czujnik zużywa się naprawdę wolno, co gwarantuje ogromną wydajność alkomatu. Urządzenie wykona dla nas pomiary w zakresie od 0 do 4 promili z dokładnością na poziomie 0,10 promila. Model ten jest niewielki, lekki i wytrzymały, a przez to bez problemu sprawdza się nawet w trudnych warunkach, zawsze pozostając niezawodnym. Wynik pomiaru pojawia się na czytelnym wyświetlaczu LCD pod postacią znaków, które wskazują na obecność lub brak alkoholu w wydychanym powietrzu.

Gdzie kupić Alkomat Promiler AL-8000 BLACK?

Głównym oczekiwaniem większości osób poszukujących alkomatu osobistego jest to, aby był naprawdę niezawodny. Gwarancją takiego funkcjonowania jest nie tylko świetna specyfikacja, ale również zakup urządzenia w miejscu godnym zaufania, takim jak Polskie Centrum Kalibracji. Firmę tworzą specjaliści z ogromnym doświadczeniem i rzetelną wiedzą, którzy oferują swoim klientom także usługę kalibracji. Dzięki temu otrzymany alkomat jest już w pełni gotowy do użytku, a użytkownik może mieć pewność, że uzyskany wynik jest w pełni wiarygodny. Polskie Centrum Kalibracji oferuje szeroki wybór urządzeń zaufanych producentów – tak jest również w tym przypadku.

Alkomat Promiler AL-8000 BLACK - cena

Promiler AL-8000 BLACK to urządzenie, które zdecydowanie cechuje się świetnym stosunkiem ceny do jakości – to sprawia, że jest również często wybieranym alkomatem osobistym. W zestawie otrzymamy 2 ustniki wielokrotnego użytku, ochronne etui, niezbędne do pracy urządzenia baterie, a także instrukcję obsługi alkomatu w języku polskim. Co ważne, zakup w Polskim Centrum Kalibracji objęty jest 5-letnią gwarancją, a kartę gwarancyjną otrzymamy wraz z zamówieniem. AL-8000 BLACK to model, który był wielokrotnie nagradzany, spełnia restrykcyjne normy, posiada certyfikację CE – to wszystko sprawia, że jest naprawdę korzystny cenowo.