Alkomat promiler iBlow - sklep, specyfikacja, cena

Alkomaty to urządzenia, które mają kolosalne znaczenie w kwestii bezpieczeństwa nie tylko na drodze, ale również w miejscu pracy. Coraz więcej kierowców zaopatruje się w taki sprzęt, aby mieć pewność, że mogą bez konsekwencji usiąść za kierownicą pojazdu po wczorajszej imprezie. Jednak niezwykle szeroki wybór alkomatów skutecznie utrudnia wybór najlepszego urządzenia. Na jeden model warto jednak zwrócić szczególną uwagę. Mowa tu konkretnie o urządzeniu iBlow marki Promiler, który jest niezwykle chętnie wybierany zarówno przez służby mundurowe, jak i przedsiębiorców, którzy kontrolują trzeźwość swoich pracowników.

Alkomat promiler iBlow

Alkomat promiler iBlow - specyfikacja

Urządzenie przesiewowe iBlow to przede wszystkim połączenie najnowszych rozwiązań technologicznych z zaawansowaną technikę. Z tego właśnie powodu jest to urządzenie przeznaczone do zadań specjalnych. Największą zaletą iBlow jest w pierwszej kolejności wbudowany sensor elektrochemiczny Suracell. Umożliwia on przebadanie dużej ilości osób w krótkim czasie i jest niezwykle precyzyjny. Bezustnikowa metoda przeprowadzania pomiaru sprawia, że nie ma konieczności dokupowania dodatkowych akcesoriów, zaś samo badanie jest niezwykle łatwe w przeprowadzeniu. Czytelny wyświetlacz LCD nie tylko pokazuje, czy ktoś jest trzeźwy, ale przedstawia również dokładny wynik badania.

Alkomat iBlow - gdzie kupić?

Alkomat iBlow to niezwykle chętnie wybierany produkt przez każdego, komu zależy przede wszystkim na niezwykle dokładnym i precyzyjnym badaniu. Aby jednak mieć pewność, że urządzenie spełni swoje zadanie, warto zakupić je w sklepie, który specjalizuje się w tego typu urządzeniach. Polskie Centrum Kalibracji to miejsce, w którym pracują ludzie, którzy wiedzą, jak duże znaczenie ma odpowiednio działający alkomat. Dlatego też każdy alkomat, zanim trafi do klienta, przechodzi dokładną kalibrację. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że jego urządzenie w każdych warunkach pokaże precyzyjny wynik.

Alkomat promiler iBlow - dlaczego warto?

Alkomat Promiler iBlow to urządzenie, które sprawdzi się nie tylko podczas rutynowego badania trzeźwości na drogach, ale również w każdym przedsiębiorstwie, w którym wykonywanie obowiązków pod wpływem alkoholu może wiązać się z ryzykiem wypadku. Na uwagę zasługuje niezwykle szybki czas przeprowadzenia badania, który wynosi zaledwie 4 sekundy, natomiast samo przygotowanie urządzenia tylko 2. Dzięki temu w ciągu godziny można przebadać aż do 750 osób. Alkomat iBlow posiada również tryb pasywny, który pozwala na wykonanie badania u osoby, która odmawia współpracy z przełożonym lub ze służbami mundurowymi.

Alkomat iBlow - cena

Wielu osobom może się wydawać, że tak zaawansowane urządzenie, za jakie z pewnością można uznać alkomat Promiler iBlow, to niezwykle duży wydatek. Nic bardziej mylnego, bowiem sklep Polskie Centrum Kalibracji oferuje to urządzenie w bardzo korzystnej i atrakcyjnej cenie, która z pewnością zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Jest to także świetna inwestycja, bowiem dzięki niej przedsiębiorca będzie mógł zwiększyć poziom bezpieczeństwa w swojej firmie. Za najwyższą jakością tego urządzenia idą również pozytywne opinie użytkowników, którzy zachwalają przede wszystkim nowoczesny sensor oraz możliwość przeprowadzenia dużej ilości badań w krótkim czasie.